Yritysautomyynti

Yritysautomyynti palvelee

Volkswagen Centerin yritysautomyynti tarjoaa palveluratkaisun kaikenkokoisten yritysten työsuhde-, tuotanto- ja hyötyautotarpeisiin. Kattava mallivalikoimamme sopii organisaation kaikille tasoille kustannustehokkailla ja auton käyttäjää huomioivilla ratkaisuilla.

VV-Auton Volkswagen Centerin toimipisteet Espoossa, Helsingissä, Vantaalla ja Turussa kuuluvat kaikki VV-Auto Groupiin, ja sen myötä meillä on Volkswagen-henkilö- ja hyötyautojen osalta paras tietotaito auton hankintaan, huoltoon ja korjaukseen liittyvissä asioissa.

Palvelut yrityksille, katso lisää tästä >>

Palvelut työsuhdeautoilijoille, katso lisää tästä >>

Ajankohtaiset kampanjat, katso lisää tästä >>

Uudet nopean toimituksen henkilöautot, katso lisää tästä >>

Uudet nopean toimituksen hyötyautot, katso lisää tästä >>

Huolto palvelee, katso lisää tästä >>

Jätä yhteydenottopyyntö tästä >>


 

Kysy meiltä lisää!

Ota yhteyttä automyyntiimme.


Volkswagen-henkilöautot​



Antti Kallio

Volkswagen Center Airport, Vantaa

Myyntipäällikkö

Antti Kallio

antti.kallio@volkswagencenter.fi

Gsm. 050 386 1555

 

Timo Salminen
 

Volkswagen Center Espoo

Myyntipäällikkö

Timo Salminen 

timo.salminen@volkswagencenter.fi

Gsm. 050 5940 380


 



Juha Koskipalo

Volkswagen Center Helsinki

Myyntipäällikkö

Juha Koskipalo

juha.koskipalo@volkswagencenter.fi

Puh. 010 5333 308

Gsm. 050 3905 308



Mika Juntunen

Volkswagen Center Turku

Myyntipäällikkö

Mika Juntunen

mika.juntunen@volkswagencenter.fi

Puh. 02 - 3388 876

Gsm. 0400 824 520

​​

Volkswagen-hyötyautot



Petri Satamo

Volkswagen Center Airport, Vantaa

Myyntipäällikkö

Petri Satamo

petri.satamo@volkswagencenter.fi

Puh. 010 5332 607

Gsm. 040 505 5804



Harri Ketonen

Volkswagen Center Espoo

Myyntipäällikkö

Harri Ketonen

harri.ketonen@volkswagencenter.fi

Puh. 010 5333 427

Gsm. 050 388 9950



Tom Pohjola

Volkswagen Center Helsinki

Myyntipäällikkö

Tom Pohjola

tom.pohjola@volkswagencenter.fi

Puh. 010 5333 318

Gsm. 0500 312 870



Roland Edfelt

Volkswagen Center Turku

Myyntipäällikkö

Roland Edfelt

roland.edfelt@volkswagencenter.fi

Puh. 02 - 3388 832

Gsm. 0400 520 500






 

Jätä yhteydenottopyyntö täältä >>